Briti Nõukogu filmiklubis UK animaatorid

Olete oodatud 24. novembril kell 18.00 Briti Nõukogu filmiklubisse. Oma filme näitab ja tutvustab UK animaator Becalelis Brodskis, kelle film osaleb ka PÖFFi animafilmide alafestivali võistlusprogrammis. Anna Doyle tutvustab animafestivali Onedotzero eriprogrammi. Asume Vana-Posti 7. Palun andke oma osavõtust ette teada telefonil 6257788 või meili teel british.council@britishcouncil.ee.

Brodskise võistlusprogrammis osalev film "Küllap vist eile" on traagiline, musta huumoriga pikitud film beebist, kes paneb kõik teda ümbritsevad inimesed vihkama. Film põhineb raamatul "Three Scenes from Everyday Life". Becalelis Brodskis (s.1968, London) Kasvas üles mitmes riigis ning lõpetas Norwichi Kunstikolledži kunstnikuna. Töötas 1989. aastani kiviraidurina ning astus siis Kuninglikku Kunstikolledžisse, kus kaitses 2001. aastal animatsiooni erialal magistrikraadi. Ta on üks stuudio Doctorpuss rajajaist. Elab ja töötab Londonis, lavastades ja tootes sõltumatuid filme ning pidades õppejõu ametit.

Onedotzero on 1996. aastal Suurbritannias loodud organisatsioon, mis tegeleb animafestivali korraldamisega, värskete noorte anime-, lühifilmi- ja animatsioonifilmitegijate tööde tootmise ja levitamisega. Pöffi animafestivalil linastub Onedotzero eriprogramm, mille raames linastub töid autoritelt üle maailma, sealhulgas ka tasemel jupp animet Šotimaalt, mis näitab ilmekalt, et tulevased animestaarid ei tõuse ainult Jaapanist! Lähemalt Onedotzero programmidest festivali kodulehelt.
 
ANIMATED DREAMS 2005 VÕITJAD loe edasi »

Animafestivali näitus esitleb animatsiooni köögipoolt! loe edasi »

Onedotzero eri: Anna Doyle'i loeng loe edasi »

Briti Nõukogu filmiklubis UK animaatorid loe edasi »

Kuula Raadio 2-te ja võida Animafestivali pass! loe edasi »

Animafestivalil on oma lounge loe edasi »

Suurvõistlus - Tudengid kambaga kinno! loe edasi »

PÖFFi tudengipass alafestivalidele loe edasi »

Onedotzero konkurss edukalt lõppenud loe edasi »

Anima päev Rahva Raamatus loe edasi »

 

prg. mart kalmo