Reede, 25. november

Kell 16.00 kinos Sõprus selle aasta esimene Animated Dreamsi võistlusprogramm. Esitlusele tulevad tööd maailma erinevatest paikadest ja mitmesugustes animatehnikates. Kui soovid saada animafilmide eksperdiks, siis pärast festivali võistlusprogrammi vaatamist on algus tehtud.

Kell 20.00 linastub kinos Sõprus suurima digimeedia festivali Onedotzero eriprogramm Wow+Flutter, mis mängib liikuva graafika, animatsioonide, täiustatud digitaalsete ja lühikeste eksperimentaaltöödega. Programmis näeb uusi lähenemisi graafilises loojutustamises ja arenevaid visuaalseid trende, maailmaesilinastusi ja ekstra selle aasta Onedotzero festivaliprogrammi jaoks tehtud töid.
Kell 22.00
kinos Sõprus programm "Uus ja uhke eesti anima", kus näidatakse viimase kahe aasta parimaid filme. Mõned neist jõuavad ekraanile esmakordselt. Vaatamist rohkem kui rubla eest!

Animafestivali näitus esitleb animatsiooni köögipoolt!
Esmakordselt on animafestivali ajal kinos Sõprus avatud animatsiooniteemaline näitus, mille on kokku pannud Marion Undusk,  Eesti Kunstiakadeemia stsenograafia eriala kolmanda kursuse tudeng.
Animafestivali ANIMATED DREAMS lisainfo www.poff.ee/anima  

 
   
 
 
 
 
Uudised

25.10.2006 | Tallinna Kinomajas peetakse Rahvusvahelist Animapäeva »

24.10.2006 | Ungari filmipäevad lõpetab M. Jancsó legendaarne film »

22.10.2006 | Tuntud tundmatud ungari filmid »
PÖFFi postiljon

Tunne ennast mugavalt - liitu PÖFFi meililistiga ja meie e-postiljon toob värsked festivali-uudised otse sinu postkasti!
» Liitu