Teisipäev, 29. november

Kell 10.00 – 14.00 toimub SLEEPWALKERSi filmikooli teine loeng, kus re˛issöör Peeter Simm, produtsent Artur Talvik ja operaator Rein Kotov räägivad teemal “Katastroofire˛ii: Kõigi Maarjamaa filmide tootmine on olnud katastroof”.
Lisainfo: www.poff.ee/sleepwalkers

Kell 14.00 linastuvad SLEEPWALKERSi raames üheksa uhiuut eesti tudengifilmi. Vt lisaks: www.poff.ee/sleepwalkers

Kell 16.00 näitab JUST FILM südamlikku lastelugu “Valo”, kus üheksa-aastane poiss asub võitlusse headuse eest. Kohal on filmi produtsent Outi Rousu ja stsenarist Markku Flink. Lisainfo www.justfilm.poff.ee  

Kell 16.00 kinos Sõprus ekraanil SLEEPWALKERSi võistlusprogramm “Hommikupool Eedenit”. Eestis on külas filmi “Kahe valguse vahel” re˛issöör Mikko Riikonen, animatsiooni “Nimeta poiss” re˛issöör Adam Smith ning filmi “Tõus” produtsent Katja Promess.

Kell 18.00 on JUST FILMi programmis “Sinilind”, mis pälvis Berliini filmifestivalil parima lastefilmi auhinna Klaasist Karu.

Kell 18.00 SLEEPWALKLERSi võitlusprogramm “Fotosuurendus”, kus oma animafilmi “Tähtede vahel” esitleb ka Inglise Kuningliku Kunstikolled˛i filmitudeng Cecilia Tengblad.

Kell 20.00 on Nukuteater H.C Anderseni austajate päralt, sest JUST FILMi pakub vaatamiseks uuendatud versiooni Helle Karise muinasjutufilmist “Metsluiged”. Kohal on ka re˛issöör Helle Karis ise.

Kell 20.00 SLEEPWALKERSi KamaKino seanss, kus saab näha tänavuse Uppsala filmifestivali võidufilme. Programmi juhatab sisse Uppsala festivali juht Niclas Gillberg.

Kell 22.00 näitab JUST FILM must õuduskomöödia “Vennad ja õed”, mis räägib suureks saamise raskustest. Seansil on kohal ka filmi re˛issöör David Weaver Kanadast.

 
   
 
 
 
 
Uudised

25.10.2006 | Tallinna Kinomajas peetakse Rahvusvahelist Animapäeva »

24.10.2006 | Ungari filmipäevad lõpetab M. Jancsó legendaarne film »

22.10.2006 | Tuntud tundmatud ungari filmid »
PÖFFi postiljon

Tunne ennast mugavalt - liitu PÖFFi meililistiga ja meie e-postiljon toob värsked festivali-uudised otse sinu postkasti!
» Liitu