Neljapäev, 1. detsember

Kell 12.00 – 14.00 peab SLEEPWALKERSi filmikoolis loengu produtsent ja Eurimages’i esindaja Renate Roginas, teemaks "Kaastootmise kunst: arendusest turunduseni". Lisainfo www.poff.ee/sleepwalkers  

Algab 30.nov. - 4. dets. kestev Baltimaade uuemat filmitoodangut tutvustav BALTIC EVENT, kaastootmisturg (1. ja 2. dets) ja filmilinastused.

Kell 14.00 linastuvad SLEEPWALKERSi raames üheksa uhiuut eesti tudengifilmi. Vt lisaks: www.poff.ee/sleepwalkers

Kell 16.00 JUST FILM pakub vaatamiseks Rootsi-Soome ühisfilmi "Võitjad ja kaotajad". Lastefilm jutustab isast ja tütrest, kes otsivad endale pere-ema. Lisainfo www.justfilm.poff.ee  

Kell 16.00 SLEEPWALKERS näitab võistlusprogrammi "Seitse samuraid", kohal on vene komöödia "Uks" autor Vladimir Kott.

Kell 18.00 toimub JUST FILMi ajaloos eriline sündmus: ekraanile jõuab dokfilm. Esilinastub Erle Veberi "MinaSinaMina", mis räägib seksist ja armastusest. Režissöör lubas ise ka kohal olla.

Kell 18.00 selle aasta SLEEPWALKERSi viimane võistlusprogrammi seanss "Millega ma olen selle ära teeninud?". Kohal on Rootsi filmi "Jaspis" režissöör Marten Barkvall ja produtsent Freddy Olsson.

Kell 19.00
Tartu PÖFFi avamine Vanemuise kontserdimajas. Carl Theodor Dreyeri tummfilmi "Jeanne d’Arci kannatused" saadab Hector Zazou muusika, mida esitab autor ise koos Valentin Z ja arvutitega. Lisainfo www.poff.ee

Kell 20.00 linastab JUST FILM komöödia "Lumelaudurid" – lugu kahest 16-aastasest, kes on omapäi mägedes ning valmistuvad nautima vaba nädalat. Külalisena on kohal Vojta Kotek, üks peaosatäitjatest. Piletid on välja müüdud.

Kell 20.00 võib SLEEPWALKERSil näha KamaKino eriprogrammi "Noored ja ägedad", mille seekord sisustavad Saksamaa ühe hinnatuma filmikooli Baden-Württenbergi Filmiakadeemia tudengitööd.
Kell 22.00 näitab JUST FILM vene draamat "Püüdja", mis on realistlik lugu tänavalaste elust.

Kell 22.30 PÖFFi film-kontsert Viru keskuse aatriumis. Linale jõuab F. W. Murnau õudusklassika "Nosferatu, õuduste sümfoonia", meeleolukat taustamuusikat mängib ansambel "Kriminaalne elevant".

Kell 22.00 SLEEPWALKERSi klubis St. Patrick toimub žürii klatšimise pidu. Samal ajal koguneb tudengifilmide festivali neljaliikmeline žürii (esimees Mait Laas Eestist, Peter Kerekes Slovakkiast, Anu Lyra Soomest ja Nina Lyng Taanist) võitjaid selgitama.

 
   
 
 
 
 
Uudised

25.10.2006 | Tallinna Kinomajas peetakse Rahvusvahelist Animapäeva »

24.10.2006 | Ungari filmipäevad lõpetab M. Jancsķ legendaarne film »

22.10.2006 | Tuntud tundmatud ungari filmid »
PÖFFi postiljon

Tunne ennast mugavalt - liitu PÖFFi meililistiga ja meie e-postiljon toob värsked festivali-uudised otse sinu postkasti!
» Liitu