PÖFFi klubi Tartus


11.detsember 12.00-16.00
LASTEFILMID ja PANNKOOGIPÜHAPÄEV
(filmidele loevad tõlget inimesed Tartu Vabatahtike Keskusest)

MILJONID
MILLIONS
Suurbritannia / Great Britain 2004, 99 min
REZH/DIR: DANNY BOYLE
Pärast 9-aastase Anthony ja 7-aastase Damiani ema surma otsustab isa koos poistega kolida uude koju ja alustada uuesti, otsast peale. Samal ajal toimub Inglismaal üleminek naelalt eurodele, mis annab kurjategijatele haruldase võimaluse sajandi rööviks. Kuid ootamatu asjaolude kokkulangevuse tõttu satub üüratu rahahunnik Anthony ja Damiani kätte. Nael rahatähena on kohe muutumas väärtusetuks ning poistel on vaid paar päeva aega oma ootamatu saagi kulutamiseks. Filmi on lavastanud üks tugevamaid noori inglise filmitegijaid Danny Boyle, kelle eelmiste tööde hulka kuuluvad sellised filmid nagu Trainspotting, Shallow Grave ja 28 Days Later.

VÕITJAD JA KAOTAJAD
HORSING AROUND / VINNARE OCH FÖRLORARE
Rootsi, Soome / Sweden, Finland 2005, 82 min
REZH/DIR: KJELL SUNDVALL
Üksikisa Frederik näib pühendavat rohkem tähelepanu võidusõiduhobusele Kisale kui oma tütrele Magdale ja ei märka, et viimasel on koolis probleeme. Kuid ühel päeval toob enesekindel Magda koju Helena, 29-aastase kohaliku bingosaali teadustaja. Koos lahendavad nad saladuse, miks hobune, kellele Frederik panustab, kunagi ei võida.

 
   
 
 
 
 
Uudised

25.10.2006 | Tallinna Kinomajas peetakse Rahvusvahelist Animapäeva »

24.10.2006 | Ungari filmipäevad lõpetab M. Jancsó legendaarne film »

22.10.2006 | Tuntud tundmatud ungari filmid »
PÖFFi postiljon

Tunne ennast mugavalt - liitu PÖFFi meililistiga ja meie e-postiljon toob värsked festivali-uudised otse sinu postkasti!
» Liitu