MIS ON ARMASTUS?

Laupäev, 26. august

23:30

Kadunud linn
(The Lost City) USA 2005 / 143 min

Re˛issöör: Andy Garcia, stsenarist: Guillermo Cabrera Infante, operaator: Emmanuel Kadosh, muusika: Andy Garcia, osades: Andy Garcia, Inés Sastre, Tomas Milian, Dustin Hoffman, Bill Murray, tootja: Lions Gate Films, müük: Lions Gate Films, levitaja Eestis: Acme Baltija

Kas armastame oma kodu ja perekonda või hoopis kodumaad? Kas armastame venda või vennanaist? Kas armastame revolutsiooni või ennast revolutsioonis?

Mis siis täpselt on armastus, kas selle nimel tasub võidelda ja kui võidelda, siis millise armastuse nimel? Äkki on kõikide teiste armastamise aluseks hoopis armastus iseenda vastu?

Neile ja paljudele muudele küsimustele üritab vastata näitlejana tuntust kogunud Andy Garcia oma mängufilmilavastajadebüüdis, mis viib vaataja "kuuma" Kuuba südamesse 1959. aasta võimuvahetuse keskele. Havannas sündinud Garcia jutustamislaad on personaalne sissevaade kaotatud kodumaa murrangulistesse sündmustesse, kui Fidel Castro võimuletulekuga ähvardas kaduda elegantsi ja jõukust sümboliseeriv elurõõmus Kuuba kultuur.

"Kadunud linn" oli äsjase Karlovy Vary filmifestivali üks tähtteoseid, mille Euroopa esilinastusel tunnustati Andy Garciat panuse eest maailma filmikunsti.

Inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega

VAATA FILMI KODULEHEKÜLGE

 
   
 
 
 
 
Uudised

25.10.2006 | Tallinna Kinomajas peetakse Rahvusvahelist Animapäeva »

24.10.2006 | Ungari filmipäevad lõpetab M. Jancsó legendaarne film »

22.10.2006 | Tuntud tundmatud ungari filmid »
PÖFFi postiljon

Tunne ennast mugavalt - liitu PÖFFi meililistiga ja meie e-postiljon toob värsked festivali-uudised otse sinu postkasti!
» Liitu