KOHTUMISED PUBLIKUGA

Festivali külastavad filmitegijad juhatavad sisse oma filmi linastuse ning on lahkelt valmis vaatajate küsimustele vastama. Külalistega linastuste ajakava leiate allpool, ühtlasi on see märgitud filmitutvustuse juures iga seansi kohta eraldi.

29.11 TEISIPÄEV
16:00 Nukuteater VALO - Outi Rousu (prod), Markku Flink (scr)
20:00 Nukuteater METSLUIGED - Helle Karis (dir)
22:00 Nukuteater ÕED-VENNAD - David Weaver (dir)

02.12 REEDE
18:00 Nukuteater MINASINAMINA - Erle Veber (dir)
20:00 Nukuteater LUMELAUDURID - Vojta Kotek (act)

03.12 LAUPÄEV 
14:00 CCP 1 KOHE PARADIISI - Kais Nashef (act)
16:30 CCP 1 MAAVÄRINATE KLAVERIHÄÄLESTAJA - Stephen Quay (dir), Timothy Quay (dir)
16:30 CCP 6 PARKIMISE PEEN KUNST - Diana Pavlovska (act)
19:00 CCP 1 KAOTATUD JA LEITUD - Stefan Arsenijevic, Nadejda Koseva, Christian Mungiu, Mait Laas (dir)
19:30 CCP 3 OODATES PILVI - Yesim Ustaoglu (dir)
21:30 CCP 3 VALGE NAHK - Marianne Farley (act)

04.12 PÜHAPÄEV
12:30 CCP 7 ÕED-VENNAD - David Weaver (dir)
14:00 CCP 1 GARPASTUM - Aleksei German jr. (dir)
14:30 CCP 7 MAAVÄRINATE KLAVERIHÄÄLESTAJA - Stephen Quay (dir), Timothy Quay (dir)
15:30 CCP 4 TUMMFILMI HELID - Ilona Ziok (dir)
16:30 CCP 1 TÖÖ = VABADUS - Damjan Kozole (dir)
16:00 CCP 6 MAAILMA KÕIGE KURVEM MUUSIKA - Jody Shapiro (prod)
20:00 CCP 7 KOHE PARADIISI - Kais Nashef (act)
22:00 KOSMOS 2 VALGE NAHK - Marianne Farley (dir)

05.12 ESMASPÄEV
17:00 CCP 7 TÖÖ = VABADUS - Damjan Kozole (dir)
17:30 CCP 4 TÕRJUTUD MÄLESTUSED - Imbi Paju (dir)
19:30 CCP 1 IGAMEES - Carlo Ferrante (act)
19:30 KOSMOS 1 PARKIMISE PEEN KUNST - Diana Pavlovska (act)
19:30 CCP 4 PEREKOND - Sulev Keedus (dir)
20:00 SÕPRUS TUMMFILMI HELID - Ilona Ziok (dir), Manuel Göttsching (comp)
21:30 CCP 7 GARPASTUM - Aleksei German jr. (dir)
21:30 CCP 5 OTSIDES ALEXANDRE’IT - Guy Thauvette (act)
21:30 CCP 4 AUGUST 1991 - Gerda Kordemets (prod)

06.12 TEISIPÄEV
15:00 CCP 7 IGAMEES - Carlo Ferrante (act)
17:30 CCP 4 JÜRI, SEE MULK EHK MIS TUUL MÜÜRILE - Enn Säde (dir)
19:30 CCP 1 SÕRMUSE SÕRM - Diane Bertrand (dir), Olga Kurylenko (act) 22:00 CCP 4 MALEV - Kaaren Kaer (dir)

07.12 KOLMAPÄEV
16:00 CCP 6 OODATES PILVI - Yesim Ustaoglu (dir)
17:00 CCP 7 SÕRMUSE SÕRM - Diane Bertrand (dir), Olga Kurylenko (act)
17:30 CCP 4 AFGANISTANI ARMID - Ivar Heinmaa (dir)
18:30 KOSMOS 1 OTSIDES ALEXANDRE’IT - Guy Thauvette (act)
19:00 CCP 3 FRANK JA WENDY - Ülo Pikkov (dir), Priit Tender (dir)
20:30 SÕPRUS MÄSSAME EDASI! - John Hakalax (prod)
21:30 CCP 4 KOHTUMINE TUNDMATUGA - Jaak Kilmi (dir)
23:59 KOSMOS 1 VEREPULM - Dominique Deruddere (dir)

08.12 NELJAPÄEV
17:00 CCP 1 BYE BYE BLACKBIRD - Robinson Savary (dir)
17:30 CCP 4 PAREMA ELU NIMEL - Märt Sildvee (dir)
19:00 CCP 3 STIILIPIDU - Peeter Urbla (dir)

09.12 REEDE 
17:30 CCP 3 RÖÖVLIRAHNU MARTIN - René Vilbre (dir)
19:00 CCP 1 HARRY TÜTRED - Jųrgen Langhelle (act)
19:00 KOSMOS 1 PUNANE TAEVAS, MUST LUMI - Valery Ogorodnikov (dir)
19:30 CCP 4 KUUM KÜLM SÕDA: HAUKKA GRUPP - René Vilbre (dir) 19:30 CCP 7 BYE BYE BLACKBIRD - Robinson Savary (dir)
20:00 SÕPRUS EESTI, MU ARM - Sibylle Tiedemann (dir)
21:00 CCP 4 PÄRNOGRAAFIA - Hardi Volmer (dir)
21:30 CCP 1 GO WEST - Rajko Bogdanovic (prod)

10.12 LAUPÄEV
14:00 CCP 7 HARRY TÜTRED - Jųrgen Langhelle (act)
15:00 CCP 4 EESTI, MU ARM - Sibylle Tiedemann (dir)
16:00 CCP 3 RAHVA VAENLANE - Jųrgen Langhelle (act)
18:30 CCP 7 GO WEST - Rajko Bogdanovic (prod)


CCP - Coca-Cola Plaza saalid
KOSMOS - kino Kosmos
SÕPRUS - kino Sõprus
Nukuteater

dir - re˛issöör
act - näitleja
prod - produtsent
scr - stsenarist
comp - helilooja

 
   
 
 
 
 
Uudised

25.10.2006 | Tallinna Kinomajas peetakse Rahvusvahelist Animapäeva »

24.10.2006 | Ungari filmipäevad lõpetab M. Jancsó legendaarne film »

22.10.2006 | Tuntud tundmatud ungari filmid »
PÖFFi postiljon

Tunne ennast mugavalt - liitu PÖFFi meililistiga ja meie e-postiljon toob värsked festivali-uudised otse sinu postkasti!
» Liitu